Jak to działa

Zobacz rezerwacje online w akcji!

Poniżej zamieszczamy linki do strony www oraz strony na Facebooku, naszej testowej Restauracji Królewskiej: mogą tam Państwo tworzyć testowe rezerwacje aby sprawdzić jak działą przycisk Rezerwacje online, z perspektywy klienta restauracji.
Rezerwacje online ze strony restauracji
1
Dzięki Restaurantery w kilkanaście minut możesz wprowadzić system rezerwacji online do swojej restauracji. Po integracji z Restaurantery na Twojej stronie internetowej pojawi się specjalny przycisk “Rezerwacje online”. Po kliknięciu w przycisk, Twoi klienci będą mogli zarezerwować stolik przez internet w 3 prostych korkach.
2
W pierwszym kroku Restaurantery prosi Twojego klienta o dane dotyczące rezerwacji: ilość osób oraz dokładną datę rozpoczęcia rezerwacji. Po kliknięciu przycisku Dalej, Restaurantery sprawdza czy w restauracji jest wystarczająco dużo wolnych miejsc w wybranym terminie.
3
W drugim kroku Restaurantery pobiera dane personalne osoby dokonującej rezerwacji. Na górze wyświetlane są dane wprowadzone przez użytkownika w poprzednim kroku.
4
W trzecim i ostatnim kroku, Restaurantery wyświetla podsumowanie i prosi użytkownika o potwierdzenie wcześniej wprowadzonych danych.
5
Po dokonaniu rezerwacji, Twój klient dostaje maila z potwierdzeniem, a Ty dostajesz smsa ze wszystkimi danymi rezerwacji.
Sugerowanie alternatywnych godzin
W panelu konfiguracyjnym podajesz ilość stolików dostępnych w Twojej restauracji. Dzięki temu Restaurantery monitoruje ilość wolnych miejsc i nie dopuści do przepełnienia restauracji. Gdy system stwierdzi, że o danej godzinie nie ma wystarczającej ilości miejsc, aby zrealizować rezerwację, zasugeruje kilka alternatywnych godzin rezerwacji.
Rezerwacje online na Facebooku
Restaurantery pozwala rezerwować stoliki w ten sam sposób z poziomu Twojej strony na portalu Facebook.
Zarządzanie rezerwacjami
1
Wszystkie rezerwacje, dokonane przez Twoich klientów są widoczne w panelu restauratora, dostęp do którego chroniony jest hasłem.
2
W panelu restauratora możesz przeglądać wszystkie najnowsze oraz historyczne rezerwacje, w dowolnym dniu tygodnia. Dla ułatwienia na kalendarzu wyróżniamy kolorem dni, w których masz chociaż jedną rezerwację.
3
Dzięki Restaurantery możesz zrezygnować z tradycyjnej, papierowej książki z rezerwacjami. Nasz system umożliwia wprowadzanie rezerwacji dokonanych tradycyjnymi kanałami komunikacyjnymi(telefon, email) przez pracowników restauracji.
4
Restaurantery umożliwia odwoływanie...
5
... oraz edytowanie danych istniejących rezerwacji, np. w sytuacji gdy klient zadzwoni i zechce zrezygnować lub zmienić termin rezerwacji.

Integracja Twojej strony internetowej i Facebookowej z Restaurantery zajmuje kilkanaście minut. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.